KONST / Litografier / Färglitografi 13557030
nr 1355 7030
Oscar von Stapelmohr
(f. 1956), Sverige
Färglitografi, "Off Course", golfspelare. Signerad, numrerad 59/250. Bladets mått: 34x29 cm
Oscar von Stapelmohr, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:41:11
19 okt
Oscar von Stapelmohr
Läs mer om Oscar von Stapelmohr